Що таке Система Якості SmartFresh і як вона працює.

Система Якості SmartFresh дозволяє яблукам зберігати їх природній свіжий смак, соковитість та привабливий зовнішній вигляд. Яблучний сектор звернувся до використання Системи Якості SmartFresh як до найбільш важливого інструменту забезпечення якості фруктів. Це дає можливість організовувати продаж послідовно, відповідно якості та з додатковою впевненістю. Споживач відчуває різницю і реагує збільшенням замовлень.

Система Якості SmartFresh це вирішення питання збереження якісних показників свіжих фруктів, відповідно сучасному уявленню щодо практики довгострокового зберігання. Діюча речовина, 1-МСР (1-метилциклопропен), подібна до етилену, який нормально виділяють плоди в природній спосіб, що має вплив на процеси їх дозрівання.

Технологія SmartFresh передбачає вплив на чутливі до дії етилену рецептори плодів і дозволяє локалізувати процеси дозрівання в стані «утримання», шляхом управління внутрішніми та зовнішніми ресурсами етилену. Це запобігає розвитку негативних ефектів, зумовлених впливом етилену, таким чином, що процеси розм’якшення  м’якушу та старіння значно уповільнюються. Якість яблук, таким чином, підтримується протягом усього шляху «від лану до столу», включаючи зберігання, транспортування, гуртовий та роздрібний продаж, до безпосереднього використання споживачем.

Система Якості SmartFresh—отримала глобальне визнання, як важливий інструмент методики управління якістю.

Переваги для виробників, пакувальків та постачальників

Використання Системи Якості SmartFresh в звичайних холодильних камерах з нормальною атмосферою, так званих RA (Regular Air) дає можливість:
• Підвищити гнучкість маркетингу що дає нові можливості, навіть при використанні примітивних умов зберігання. Щільність м’якушу оброблених яблук може бути аналогічною тим, що зберігались в Контрольованій Атмосфері (СА) або як її ще називають РГС, навіть протягом шести місяців зберігання, в залежності від сорту та ступеню зрілості.
• Зберегти щільність м’якушу набагато довше також і після зберігання, під час доведення плодів до кінцевого споживача.
• Підтримання передбачуванної якості продукції під час сезону продажу.

Переваги для торгівельних мереж

Тестувалися яблука сортів Елстар та Йонаголд якості SmartFresh в порівнянні з контрольними зразками аналогічних плодів.
• Двоє з трьох покупців відзначили, що вони віддали б перевагу придбанню яблук, що зберігались з Системою Якості SmartFresh
• 70% покупців віддавало перевагу хрумкості яблук якості SmartFresh
• 60% надали превагу соковитості яблук якості SmartFresh які значно відрізнялись за цим параметром від контрольних яблук аналогічного сорту

Це дослідження підтверджує що споживачі купують більше яблук з якістю SmartFresh.

Незалежний дослідницький центр ACNielsen проводив порівняльну оцінку 12 ACNielsenсупермаркетів в Нідерландах, що продавали яблука Елстар якості SmartFresh з 12 іншими магазинами, що продавали звичайні яблука такого ж сорту протягом 12 тижнів (з Березня по Червень 2006 року). Отримані результати ясно засвідчили, що краще задоволення потреб споживачів спонукало їх робити повторні закупки, що збільшувало продажі торгівельної мережі.
Тільки магазини що продавали яблука Елстар якості SmartFresh отримали такі результати:
• 12% зростання об’ємів продажу
• Зниження загальних втрат на 25%

Дізнайтися більше про Систему Якості SmartFresh

Реклама