Робота з існуючими програмами якості

Оскільки Система Якості SmartFresh проектувалася з метою збереження якості, дійсний успіх починається з того рівня якості, який змогли попередньо досягти садівники та постачальники яблук. Наша сервіс модель дозволяє нам працювати разом з нашими клієнтами, ділитись досвідом та безперервно покращувати рівень нашої кооперації щоб збільшити результативність існуючих програм якості.

Системою Якості SmartFresh управляють постачальники послуг що відбираються з провідних спеціалістів агропромислового сектору та володіють всебічними знаннями з виробництва яблук.
Ці постачальники послуг проходять спеціальні тренінги в представництвах AgroFresh, що розташовані по всьому Світу, згідно стандартних процедур.
Постачальники послуг працюють напряму з клієнтами щоб гарантувати найвищій рівень сервісу протягом часу збирання фруктів. AgroFresh фокусує всю свою увагу на досягненні успіху в кожному окремому випадку, та відповідально підходить до розуміння роботи Системи Якості SmartFresh, старанно забезпечуючи виконання рекомендацій.
Якщо ви маєте будь – які питання, звертайтесь будь ласка до вашого технічного менеджера AgroFresh, який з задоволенням проконсультує вас.

Реклама